Wydanie: PRESS 05-06/2022

Wiedza jest i będzie w cenie

Wydawca tygodnika „Polityka” ruszył z portalem popularyzującym naukę. W tej niszy są tacy, którzy dobrze na tym zarabiają

Książki, w których autorzy podejmują się wyjaśniania otaczającej nas rzeczywistości, coraz częściej zyskują status bestsellerów. Tematyczne magazyny i dodatki utrzymują stały poziom sprzedaży. Internetowi popularyzatorzy wiedzy cieszą się coraz większym uznaniem. A we wrześniu ma wystartować TVP Nauka. Wszystko wskazuje na to, że mylili się ci, którzy zapowiadali zmierzch zainteresowania wiedzą. Nauka jest nie tylko interesująca, ale i dochodowa. Trzeba ją tylko umieć odpowiednio przedstawić. Dlatego pod koniec lutego wydawca tygodnika „Polityka” uruchomił serwis popularnonaukowy Projekt Pulsar.

Natalia Ryńska

Aby przeczytać cały artykuł:

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.