Wydanie: PRESS 09-10/2022

Aplikacje do edycji wideo

Jakie aplikacje są najlepsze do montażu obrazu i dźwięku w nieskomplikowanych produkcjach wideo. Prezentujemy ich przegląd, o opinie zapytaliśmy też dziennikarzy, którzy na co dzień z nich korzystają

ADOBE PREMIERE RUSH

Młodszy brat fachowego programu do obróbki wideo dla profesjonalistów Adobe Premiere Pro. W bezpłatnej aplikacji Adobe Premiere Rush znajduje się kompleksowy zestaw narzędzi do montażu wideo zarówno na urządzeniu przenośnym, jak i komputerze. Jest to świetne rozwiązanie dla początkujących, ale także przydatne dla profesjonalistów, którzy bez problemu mogą przenosić materiał w tę i z powrotem do programu Premiere Pro.

Interfejs jest przejrzysty, program ma duże ikony i panele, dzięki czemu bardzo prosto wykonuje się działania przy edycji wideo, takie jak przeciąganie i upuszczanie materiału na oś czasu, poprawianie kolorów, miksowanie muzyki lub voiceoverów lub dodawanie napisów i przejść.

Barbara Erling

Aby przeczytać cały artykuł:

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.