Temat: studia produkcyjne

Wydanie: STUDIA PRODUKCYJNE 2022

PILOCI STUDIO

HUBERT KASZYCKI creative / managing partner

ADRES, KONTAKT

ul. Stoczniowców 5
30-709 Kraków
tel. 696 779 300

ZESPÓŁ ZARZĄDZAJĄCY

Hubert Kaszycki – creative / managing partner
Edyta Kopytko – COO / managing partner
Bernard Wójcik – production director / managing partner

ROK POWSTANIA: 2018

LICZBA PRACOWNIKÓW: 22

WYBRANE KAMPANIE 2021:

1. Wirtualne Studio Skoków Narciarskich Pucharu Świata 2021/2022, TVN Grupa Discovery

2. Freekwencja xR Festiwal, East Eventz, Miasto Warszawa

3. Oprawa wizualna koncertów Dillona Francisa

4. Fryderyk Festiwal 2021, ZPAV

5. Jesienna Ramówka 2021, TVN Discovery

6. EY Przedsiębiorca Roku, Allegro Agency

7. Szczyt Cyfryzacji ONZ, Grupa Eskadra

8. Polska premiera Nissan Ariya & Qashqai, Allegro Agency

9. Xiaomi Polska premiera MI11

10. The inside of the outside – the movie, Jull Dziamski

Press

EDYTA KOPYTKO COO / managing partner

KRÓTKO O FIRMIE

Jesteśmy kreatywnym studiem projektowym. Nasi utalentowani artyści 2D i 3D tworzą wyjątkowe kreacje graficzno-animacyjne oparte na wykorzystaniu najnowszych technologii.

Zajmujemy się projektowaniem grafik, oprawą wizualną wydarzeń, prezentacjami produktów i tworzeniem sztuki połączonej z nowymi technologiami. Wykonujemy animacje, motion design, grafikę 2D i 3D, VR/AR oraz multimedialne scenografie eventów. Twórców, narzędzia i technologie dobieramy indywidualnie do charakteru projektu. Używamy języka grafiki animowanej do podkreślenia i wyrażenia emocji.

Nieustannie rozwijamy nasze studio na wielu płaszczyznach. Inwestujemy w technologię oraz ludzi, którzy sprawnie jej używają, by realizować najbardziej kreatywne pomysły. Jako jedna z niewielu firm w Europie wyspecjalizowaliśmy się w dostarczaniu usług opartych na technologii real time (Notch, Unreal Engine). Jesteśmy na czele innowatorów wprowadzających na rynek polski wszelkiego rodzaju usługi z zakresu xR oraz AR w środowisku filmowym i studyjnym. Tworzymy nowe produkty i obserwujemy rynek, znajdując innowacyjne rozwiązania dla istniejących narzędzi.

Przy współpracy z Funky Fox Studio jako jedni z nielicznych na polskim rynku dostarczamy technologię Virtual Production z myślą o planach filmowych i produkcjach reklamowych. Nasze horyzonty technologiczne nie znają granic, a tworzone przez nas kreacje są zawsze na najwyższym poziomie.

Tworzymy projekty reklamowe i produktowe, komercyjne i artystyczne. Oferujemy kompleksową usługę zarówno w zakresie produkcji kreatywnego i jakościowego kontentu, jak i rozwoju oraz zastosowania nowych narzędzi.

Press

BERNARD WÓJCIK production director / managing partner

ZASOBY WŁASNE

Nasze studio posiada doświadczonych specjalistów, kilkadziesiąt w pełni wyposażonych stanowisk pracy oraz farmę renderującą.

ZAUFALI NAM

•  Porsche
•  Netflix
•  Samsung
•  TVN Grupa Discovery
•  Panattoni
•  T-Mobile
•  McDonald’s
•  Nissan
•  Xiaomi
•  Empik

NAJCIEKAWSZA REALIZACJA Z OSTATNICH DWÓCH LAT (2020–2021)

Press

TYTUŁ: TELEDYSK XR DO UTWORU „CIENIE”, BAASCH
ROK PRODUKCJI: 2021
KLIENT: BAASCH

Wyprodukowaliśmy pierwszy w tej skali teledysk w Polsce wykonany w technologii xR (extended reality). „Cienie” to eksperymentalny projekt łączący elementy planu zdjęciowego, postprodukcji z metodologią pracy w technologii xR. Projekt został wykonany za pomocą Unreal Engine, co pozwoliło na podgląd docelowego efektu w czasie rzeczywistym już podczas planu zdjęciowego oraz znacząco przyspieszyło pracę na dalszych etapach realizacji tego teledysku.

Nowatorskie podejście dało możliwość przeniesienia artystów do immersyjnej, dynamicznej, kreatywnie wytworzonej przestrzeni metawersum. W trakcie prac nad tym projektem tworzyliśmy swojego rodzaju kreatywne laboratorium, mające na celu sprawdzenie potencjału pracy w metodologii xR przy ograniczonym budżecie. Projekt był eksperymentem umożliwiającym zdobycie doświadczenia oraz wykształcenie kompetencji wśród artystów w nim uczestniczących.

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.