Temat: studia produkcyjne

Wydanie: STUDIA PRODUKCYJNE 2022

HIGHNOON SP. Z O.O.

BŁAŻEJ BAAR founder, executive producer PATRYCJA PROCNER client leader

ADRES, KONTAKT

00-739 Warszawa
ul. Stępińska 22/30 lok. 422,
tel. 798 087 087
[email protected]

ZESPÓŁ ZARZĄDZAJĄCY

Błażej Baar – founder, executive producer
Patrycja Procner – client leader

ROK POWSTANIA: 2012

LICZBA PRACOWNIKÓW: 7

LICZBA DNI ZDJĘCIOWYCH W 2021: ok. 50

KRÓTKO O FIRMIE

HIGHNOON jest domem produkcyjnym, tworzącym spoty telewizyjne, digitalowe, branded content oraz sesje zdjęciowe. Efekty naszej pracy są obecne zarówno w Polsce, jak i w Europie. Poza reklamą w naszym portfolio znajdują się teledyski oraz kampanie społeczne.

Obserwujemy, jak dynamicznie zmienia się rynek oraz potrzeby klienta i jego odbiorcy. Z powodzeniem realizujemy kampanie, które emitowane są nie tylko w TV, ale również na platformach takich jak TikTok czy Instagram oraz na outdoorze.

Dzięki talentowi i zaangażowaniu wszystkich twórców w projekt jesteśmy nagradzani przez uznane stowarzyszenia KTR, Oniros Film Awards, ARFF Paris i oczywiście Cannes Lions, Effie. Klienci najbardziej cenią sobie naszą dbałość o detale oraz najwyższy poziom produkcji. Wychodzimy naprzeciw wyzwaniom i realizujemy je w największym zakresie, tak aby za każdym razem stworzyć coś absolutnie wyjątkowego.

Good ideas won’t stand in the shade.

ZASOBY WŁASNE

Wychodząc naprzeciw optymalizacjom budżetowym, HIGHNOON posiada swoje studio, zaplecze sprzętu kamerowego, fotograficznego i postprodukcyjnego.

MODEL WSPÓŁPRACY Z REŻYSERAMI

Współpracujemy ze wszystkimi reżyserami związanymi z impresariatami oraz dajemy szansę młodym talentom.

Do każdego projektu dobieramy twórców pod kątem wyzwań twórczych, z jakimi wiąże się dany projekt, biorąc pod uwagę ich doświadczenie.

ZAUFALI NAM

•  Neutrogena
•  Listerine Polska
•  O.B.
•  Sudafed
•  Magnum
•  Surf
•  Herbapol
•  Kaktus
•  Kaufland
•  Perła
•  Okocim
•  Kasztelan
•  Skarbiec

PRODUKCJE PRZEZNACZONE DO INTERNETU

Press

Sudafed, 2021, „Uwielbiam kreować” – HIGHNOON wraz z Jarosławem Kitą ponownie postanowili podnieść poprzeczkę Sudafedowi i stworzyli unikatowe, wirtualne światy animacji.

Press

Listerine Coolmint, 2021 – wraz z reżyserem Alanem Willmannem, a także fotografem Mirosławem Syczem zrealizowaliśmy spójny kontent dla marki Listerine, z humorystycznym przekazem. W tym roku nasze filmy otrzymały nagrodę Effie.

PRODUKCJE POZAREKLAMOWE (NP. TELEDYSKI, FABUŁY, SERIALE)

Press

Natalia Nykiel, „P.R.I.D.E.”, 2021 – wspólnie z Łukaszem Zabłockim i Zuzanną Słomińską stworzyliśmy fantastyczny, elektryzujący i impresyjny świat w najnowszym utworze Natalii Nykiel „P.R.I.D.E.”

NAJCIEKAWSZA REALIZACJA Z OSTATNICH DWÓCH LAT (2020–2021)

Press

TYTUŁ: „TRUE TO PLEASURE”
ROK PRODUKCJI: 2021
KLIENT: UNILEVER

Magnum Double Gold Caramel Billionaire, którego gwiazdą jest Anja Rubik. Praca na kilku unitach jednocześnie podczas dwóch dni zdjęciowych, sześć dekoracji, osiem filmów, sesja zdjęciowa. Dbałość o każdy etap to klucz do efektywnej produkcji.

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.