Wydanie: PRESS 05-06/2024

Telewizja nawet dla diabła

Piotr Barełkowski tworzy jeden kanał telewizyjny po drugim. Potem odchodzi. Ostatnio mocno na prawo

Na filmie umieszczonym na YouTubie widać pyzatego mężczyznę w okolicach pięćdziesiątki, ubranego w białą koszulę i czerwony sweter w serek. Ma dłuższe, zaczesane do tytuły siwe włosy i podkrążone oczy. Mówiąc, żywo gestykuluje, a na nagraniu umieszczony jest napis „Sieci kablowe cenzurują TVMN. Nie przeszkadza im jednak pornografia w ich ofercie”.

HUMORYSTA

Tym mężczyzną jest Piotr Barełkowski, twórca lub współtwórca TV Biznes, TV Republika, a ostatnio telewizji TVMN dla skrajnych środowisk narodowych. Urodził się w kwietniu 1971 roku w Poznaniu na Ratajach. W swoim opisie na Facebooku ma: „Producent i reżyser telewizyjny. Politycznie neutralny, choć konserwatysta i humorysta”. Ukończył Zaoczne Wyższe Zawodowe Studium Realizacji Telewizyjnej PWSFTviT w Łodzi.

Michał Niedbalski

Aby przeczytać cały artykuł:

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.