Temat: biura reklamy

Wydanie: BIURA REKLAMY 2023

Jet Line

ANDRZEJ SŁOMKA dyrektor zarządzający, dyrektor sprzedaży i marketingu

Andrzej Słomka
dyrektor zarządzający
dyrektor sprzedaży i marketingu
[email protected]

Beata Chojecka-Kuczek
zastępczyni dyrektora sprzedaży
[email protected]

Kontakt

ul. Władysława Broniewskiego 3
01-785 Warszawa
tel. 22 839 78 74
sprzedaż@jetline.pl
Jetline.pl

Reklama out of home najszybciej odbudowała pozycję po pandemii, rośnie zwłaszcza sprzedaż formatów DOOH. W 2022 roku udział reklam emitowanych na cyfrowych ekranach wynosił już blisko 20 proc. (dane IGRZ). Ta wartość powiększa się co roku i napawa optymizmem.

Jednocześnie oczywiście nie działamy w próżni i na działalność firm reklamowych silnie wpływa to, co dzieje się w otoczeniu: wojna w Ukrainie, sytuacja gospodarcza w kraju, a także zmiany w przepisach podatkowo-księgowych, w prawie pracowniczym czy administracyjnym. To, co możemy robić i co robimy, to monitorowanie zapowiedzi, przewidywanie wpływu zmian, przygotowywanie np. integracji systemu czy wewnętrznych procedur po to, aby działalność firmy była maksymalnie stabilna.

Nasza strategia sprzedażowa opiera się na komplementarnej ofercie, dzięki której klienci mogą zrealizować ogólnopolską kampanię w jednym miejscu – mamy w Jet Line sieć klasycznych billboardów Motorway w miastach i przy trasach, mamy samochody reklamowe MobiJet i mamy sieć digital OOH – MORE w siedmiu największych miastach w Polsce i MyLed w 180 miastach. Drugim filarem naszej strategii jest jak najlepsza obsługa klienta na etapie planowania, w trakcie i po zakończeniu kampanii. W tym zakresie nie wprowadzamy zmian.

W 2022 roku włączyliśmy do oferty możliwość zakupu rzeczywistej widowni – nie oszacowanej czy statystycznej. Dzięki temu marketerzy realizujący kampanie cyfrowe na ekranach MORE mogą kupić realną widownię, do której konkretny komunikat dotarł w rzeczywistym czasie. Daliśmy rynkowi zmianę, której oczekiwał, to jest alternatywę dla zamawiania emisji i pakietów ekranów.

MEDIA

Outdoor: Motorway 12x4 m – ogólnopolska sieć billboardów, 400 powierzchni w miastach i przy trasach ekspresowych i autostradach między miastami; MORE – sieć 400 ekranów DOOH w: Łodzi, Katowicach i miastach GOP, Krakowie, Poznaniu, Trójmieście, Warszawie i Wrocławiu; MyLed – ekrany DOOH w 180 miastach Polski, połączone platformą do zarządzania kampaniami w trybie online; MobiJet 6x3 m – 32 powierzchnie, 16 samochodów reklamowych z billboardami backlight 6x3 m (dane własne, II 2023)

Jet Line należy do IAB (członek grupy roboczej DOOH)

HIT 2022

Dla Jet Line to był rok rozwoju w obszarze digital OOH. Powiększyliśmy sieć cyfrowych ekranów MORE do 400, a przede wszystkim jako pierwsi na polskim rynku out of home wprowadziliśmy alternatywny model planowania i kupowania kampanii DOOH.

Zapewniamy klientom możliwość zakupu rzeczywistej, policzonej, a nie oszacowanej lub statystycznej widowni. Dane o widowni są zbierane w czasie rzeczywistym, odnoszą się do ludzi, którzy tu i teraz są w zasięgu ekranu i są realną widownią każdego spotu z osobna.

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.