Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Maj 06, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Papaya New Directors z filmem dla Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej z Arturem Barcisiem

W filmie Artur Barciś pokazuje widzom, jak wyglądała polska codzienność przed wejściem do Unii Europejskiej (screen: YouTube/Komisja Europejska w Polsce)

Wojciech Barczuk wyreżyserował film dla Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce z Arturem Barcisiem w roli głównej. Film powstał w ramach 11. edycji konkursu Papaya New Directors.

W filmie Artur Barciś pokazuje widzom, jak wyglądała polska codzienność przed wejściem do Unii Europejskiej. Wideo przypomina niektóre "euromity", czyli błędne informacje o przepisach unijnych i przedstawia "eurofakty", czyli konkretne korzyści z bycia w Unii dla Polski i Polaków.

Czytaj też: Karolina Hytrek-Prosiecka doradczynią ds. sponsoringu sportu przez spółki Skarbu Państwa

"Jesteśmy bardzo zadowoleni, że pośród wielu projektów celebrujących dwie dekady Polski w UE, nadarzyła się okazja stworzenia filmu w ramach Papaya New Directors" – komentuje Bartłomiej Balcerzyk, p.o. dyrektor Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce.

Film wyreżyserował Wojciech Barczuk, za zdjęcia odpowiedzialny jest Łukasz Łatanik.

Czytaj też: Iga Świątek i Kinga Dróżdż promują Visę w kampanii dla Europy Środkowo-Wschodniej

(KAP, 06.05.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.