Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Sierpień 25, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Historia Karola Bieleckiego, piłkarza który stracił oko, tematem reklamy Betclic Studios

"Stereopsis" jest pierwszym z siedmiu filmów zrealizowanych w ramach współpracy Betclic i Papaya New Directors (screen: YouTube/Betclic Polska)

Powstał pierwszy film Papaya New Directors dla Betclic Studios. "Stereopsis" opowiada o kontuzji i rehabilitacji Karola Bieleckiego – słynnego polskiego piłkarza ręcznego, który stracił oko podczas gry.

Historię Bieleckiego za pomocą dokumentalnej, ale zarazem artystycznej formy, opowiedział reżyser Michał Sierakowski. Za zdjęcia do filmu odpowiada Marianna Klein, operatorka z Papaya Roster. Film obejrzeć można za darmo na platformie Betclic Studios oraz kanale YouTube bukmachera.

Czytaj też: "Wywołaj prawdziwe emocje" – Empik Foto startuje z nową kampanią

"Stereopsis" jest pierwszym z siedmiu filmów zrealizowanych w ramach współpracy Betclic i Papaya New Directors. Będą to nie tylko produkcje dokumentalne, ale także reklamowe i teledyski.

Betclic Studios to dom produkcyjny i platforma wideo bukmachera w Polsce. Produkuje filmy o ludziach, którzy wyznaczyli w życiu własny kurs i odważyli się dokonywać niezwykłych rzeczy.

Bielecki to jeden z najlepszych zawodników w historii polskiej piłki ręcznej. Siedmiokrotny mistrz Polski, wicemistrz świata (Niemcy 2007) i dwukrotny brązowy medalista mundialu (Chorwacja 2009, Katar 2015). Zaliczył aż 259 spotkań w reprezentacji Polski, w których zdobył 962 bramki.

Czytaj też: TikTok goni Instagrama, pokazuje raport "Rynek Influencerów w Polsce – 2023"

(AMS, 25.08.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.