Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Listopad 20, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Papaya New Directors współpracuje z SOS Wioski Dziecięce i Fem Fund

Fundacje i organizacje charytatywne są ważną częścią inicjatywy Papaya New Directors (fot. materiały prasowe)

Do 10. edycji konkursu Papaya New Directors dołączają Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce oraz Fem Fund.

Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce pomaga dzieciom opuszczonym, osieroconym oraz zagrożonym utratą opieki rodziców. Organizuje różnorodne formy pomocy, aby jak najlepiej przygotować je do dorosłego życia. To część międzynarodowej SOS Children’s Villages, obecnej w 137 krajach i terytoriach świata.

Czytaj też: "Piękny i długi" serial reklamowy Apart. Odsłona trzecia, równie słodka

Celem współpracy z Papaya New Directors jest zwiększenie świadomości Polaków na temat podejmowanych przez Stowarzyszenie aktywności – zarówno w zakresie pieczy zastępczej, jak i profilaktyki. W ramach współpracy powstanie film, który powalczy w najbliższej, 10. edycji konkursu Papaya New Directors. Za jego koncepcję odpowiada agencja VMLY&R.

Dla Fem Fund – instytucji, która wspiera działania realizowane przez kobiety oraz osoby niebinarne, trans, queer i interpłciowe z całej Polski – powstać ma z kolei spot wizerunkowy zainspirowany bezpośrednio działalnością fundacji. Inkluzywna, klasyczna w obrębie środków wyrazu produkcja opowiedzieć ma o utopijnej rzeczywistości – takiej, w której wszystkie programowe wyzwania Funduszu Feministycznego zostają w magiczny sposób pokonane.

Za koncepcję spotu odpowiada agencja Kierunek Kreatywny. Reżyserką jest Katarzyna Bielska, a autorką zdjęć – Marianna Klein.

Czytaj też: Allegro planuje wejście na kolejne rynki. Firma miała dobry trzeci kwartał

(AMS, 20.11.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.