Dział: REKLAMA

Dodano: Maj 23, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Makłowicz i Synowie łączą siły z Good Lood, powstała nowa marka lodów

Lody od Good Lood oraz Makłowicz i Synowie będą dostępne w Loodspotach (fot. materiały prasowe)

Od 24 maja w sprzedaży będą dostępne lody opracowane i przygotowane przez firmę Good Lood wraz z Robertem Makłowiczem i Synami - Mikołajem i Ferdynandem.

Good Lood to rodzinna lodziarnia, której produkty, lody rzemieślnicze, można kupić w Loodspotach w Krakowie i Warszawie. Lody od Good Lood oraz Makłowicz i Synowie mają być dostępne w Loodspotach, a także będzie można je zamówić z Good Lood Delivery z dostawą do domu w Krakowie oraz w centrum Warszawy.

W ofercie firmy Makłowicz i Synowie, która od niemal roku funkcjonuje na polskim rynku, znajdują się gotowe dania i sosy oraz włoskie produkty, w tym m.in. szeroka gama oliwy. Na stronie internetowej firmy oraz w social mediach cyklicznie udostępniane są przepisy i porady kulinarne.

Robert Makłowicz z synami Mikołajem i Ferdynandem w ramach ostatniej kampanii z hasztagiem #OliwaNieoczywista namawiali do nietypowych połączeń oliwy z nieoczywistymi składnikami, jak np. lody. Dlatego pojawiła się propozycja współpracy od rodzinnej krakowskiej firmy Good Lood dotycząca stworzenia nowego smaku w oparciu o oliwę Nocellara.

(AMS, 23.05.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.