Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Listopad 25, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Jestem kobietą" marki Yes z nagrodą Grand Prix YouTube Works Awards 2022

"Jestem Kobietą" (stworzona przez 180heartbeats + Jung v Matt) wygrała w kategoriach Force for Good oraz Ingenious Insight (screen: YouTube/BizuteriaYES)

Nagrody tegorocznej edycji YouTube Works Awards przyznane. Zdobywcą Grand Prix została kampania "Jestem kobietą" marki Yes, którą doceniono również w dwóch innych kategoriach.

YouTube Works Awards to konkurs organizowany przez Google w partnerstwie z Kantarem, który wyłania najbardziej kreatywne i efektywne kampanie na YouTube.

Czytaj też: Poznaliśmy zwycięzców IAB MIXX Awards 2022. Gong, Starcom i ING wśród zwycięzców

W kategorii Multiscreen Excellence nagrodzono Gang Swojaków Biedronki organizowany przez Jeronimo Martins, który został przygotowany przez agencje GroupM oraz Wavemaker. Kampania Storytel "Robin Hood"  stworzona wspólnie z Don't Panic Production otrzymała nagrodę w kategorii Compelling Storytelling. W kategorii Art & Culture nagrodzono kampanie Mastercard Music przygotowane przez McCann Poland. "Poszukiwacze zaginionych ptaków" Grupy Maspex autorstwa agencji Dziadek do Orzechów otrzymała  z kolei nagrodę w kategorii Action Driver.

"Jestem Kobietą" (stworzona przez 180heartbeats + Jung v Matt) wygrała w kategoriach Force for Good oraz Ingenious Insight. 

Tegoroczne YouTube Works Awards było drugą polską edycją konkursu. Zgłoszono do niego 119 kampanii dotyczących różnych dziedzin, w tym finansów, inwestycji, e-commerce i technologii. Jury nie przyznało nagrody w kategorii The Underdog.

Czytaj też: WP: w pierwszej połowie 2023 roku rynek reklamy internetowej urośnie tylko o 3-4 proc.

(KAP, 25.11.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.