Temat: studia produkcyjne

Wydanie: STUDIA PRODUKCYJNE

Ilmatic

TADEUSZ MATULA producent IGOR KOCH producent

ADRES, TELEFON, WWW, PROFILE SPOŁECZNOŚCIOWE

ul. Marokańska 1A, 03-977 Warszawa,
662 453 290,
www.facebook.com/ilmatictvc/
www.instagram.com/ilmatic_x/
www.linkedin.com/company/ilmaticx/

OSOBA (LUB ZESPÓŁ) ZARZĄDZAJĄCA

Igor Koch – producent
Tadeusz Matula – producent

ROK POWSTANIA: 2012

LICZBA PRACOWNIKÓW: 9

LICZBA DNI ZDJĘCIOWYCH W 2023 ROKU: 46

LICZBA PRODUKCJI W 2023 ROKU: 16

NAGRODY W KONKURSACH KRAJOWYCH I MIĘDZYNARODOWYCH:

• Brązowy miecz KTR za spot do kampanii promującej serial HBO Max #TheLastOfUs.

MODEL WSPÓŁPRACY Z REŻYSERAMI

Współpracujemy z różnymi reżyserami, impresariatami oraz agentami zarówno na rynku lokalnym, jak i międzynarodowym, starannie dobierając ich do potrzeb konkretnego projektu.

ZAUFALI NAM

• HBO
• Intermarché
• Smyk

PREZENTACJA FIRMY

Ilmatic to studio filmowe z oddziałami w Warszawie i Los Angeles. W ciągu 12 lat działalności wyprodukowaliśmy blisko 200 kampanii reklamowych dla lokalnych i międzynarodowych klientów, realizując treści zarówno dla telewizji i kina, jak i platform streamingowych oraz mediów społecznościowych. Z pasją tworzymy również teledyski.

Dzięki synergii talentów i doświadczeń całego naszego zespołu jesteśmy w stanie skutecznie zrealizować nawet najbardziej wymagające projekty w krótkich terminach, obejmując wszystkie trzy filary naszej działalności: produkcję filmową, fotograficzną oraz usługi serwisowe.

Nieustannie się rozwijamy, poszerzając grono klientów i realizowanych produkcji, przy zachowaniu wysokich standardów obsługi klienta, produkcji oraz indywidualnego dostosowania procesu. Stale zwiększamy nasze wysiłki na rzecz ekologii oraz uczestniczymy w działaniach mających na celu podniesienie standardów pracy w branży filmowej. Jako firma zaangażowana uczestniczymy w realizowaniu kampanii o istotnym znaczeniu społecznym, a wszystko po to, aby wciąż konsekwentnie budować silną pozycję na rynku.

PRODUKCJE POZAREKLAMOWE

• ReTo – Rolly, 2023, Spacerange, produkcja teledysku
• Referendum, Amnesty International, 2023, produkcja kampanii społecznej.

NAJCIEKAWSZA REALIZACJA Z 2023 ROKU

TYTUŁ: „KOT”
KLIENT: SANDOZ POLSKA
AGENCJA: PUBLICIS

Press

Cenimy klientów, którzy, podobnie jak my, kochają wyzwania. W ubiegłym roku mieliśmy przyjemność współpracować z Publicis dla Sandoz. Naszym celem było przekazanie uczucia przygnębienia spowodowanego alergią w sposób wyrazisty, a jednym z głównych alergenów, jakim jest sierść kota, uczynić głównym bohaterem naszej narracji. Wyzwanie polegało na ukazaniu ogromnego kota w konfrontacji z człowiekiem. W tym celu stworzyliśmy miniaturę sofy, na której siadł kot, aby później, dzięki kombinacji realistycznych efektów wizualnych i starannej postprodukcji, wywołać wrażenie jego monumentalnych rozmiarów. Jesteśmy dumni, że dzięki temu podejściu udało się nam osiągnąć bardzo realistyczny obraz.

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.