Dział: REKLAMA

Dodano: Kwiecień 23, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Cut The Mustard kolejny rok z obsługą marki Lech. Siódmy rok współpracy

Marka Lech z początkiem kwietnia br. ruszyła z nową platformą komunikacyjną (fot. materiały prasowe)

Kompania Piwowarska przedłuża umowę i kontynuuje współpracę z agencją kreatywną Cut The Mustard w zakresie obsługi marki Lech. To już siódmy rok współpracy. Działania Cut The Mustard koncentrować się będą wokół niedawno wprowadzonej platformy komunikacyjnej marki.

Marka Lech z początkiem kwietnia br. ruszyła z nową platformą komunikacyjną, widoczną już na licznych touchpointach, takich jak OOH czy digital. Agencja Cut The Mustard brała aktywny udział w tworzeniu nowej identyfikacji wizualnej, która została przygotowana wspólnie z zespołem marki. Efektem tych prac było powstanie m.in. nowej czcionki Lech Sans, która został stworzony wraz z Mateuszem Machalskim. Nowy font stanowi jeden z kluczowych elementów komunikacji marki.

Czytaj też: Kolejna odsłona "Reklamowego Bingo" – dobrze, że jest, choć realizację można by poprawić

Kolejny rok współpracy to nie tylko nowa komunikacja marki, ale także nowe wyzwania dla Cut The Mustard. Agencji zostały powierzone takie zadania, jak wsparcie współpracy z kluczowymi klientami marki, komunikacja w trakcie festiwali muzycznych, influencer marketing oraz komunikacja wewnętrzna.

(AMS, 23.04.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.