Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Styczeń 29, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Klub Agencji Eventowych SAR wybrał nowy zarząd

Zarząd został powołany na dwa lata (fot. materiały prasowe)

Klub Agencji Eventowych SAR poinformował o wybraniu nowego zarządu, w skład którego wchodzą: Rafał Krawczuk, managing partner Plej, Rafał Kupidura, CEO IF Nation Group oraz Jakub Ćwikliński, wiceprezes zarządu EL Padre.

Klub Agencji Eventowych SAR powstał w 2012 roku przy Stowarzyszeniu Komunikacji Marketingowej SAR. Członkowie KAE SAR współpracują ze wszystkimi czołowymi podmiotami na rynku zajmującymi się event marketingiem w Polsce. Agencje z KAE są liderami w branży marketingu eventowego – najbardziej angażującej formy komunikacji.

"Druga kadencja w zarządzie Klubu Agencji Eventowych to kontynuacja prac nad wypracowaniem standardów rynkowych w branży eventowej oraz dialogu pomiędzy agencjami i klientami" - podkreśla Rafał Krawczuk, managing partner Plej.

Rafał Kupidura dodaje, że w planach klubu jest budowanie silnej pozycji branży w dialogu "z interesariuszami i procurementem, aby dawać wartość naszym klientom".

(KAP, 29.01.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.