Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Maj 28, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Malwina Pająk została communication managerką w agencji El Padre

Malwina Pająk jest związana z branżą mediów i marketingu od 20 lat (fot. materiały prasowe)

Do zespołu El Padre dołącza Malwina Pająk, obejmując nowo utworzone stanowisko communication manager.

Pająk odpowiada za prowadzenie zewnętrznej i wewnętrznej komunikacji agencji, koordynację działań promocyjnych, a także zarządzanie mediami społecznościowymi i stronami agencji. Do jej kluczowych obowiązków należy również wsparcie zespołu kreacji – tworzenie i wdrażanie koncepcji kreatywnych oraz szeroko rozumiany copywriting.

Czytaj też: Ewelina Puławska managing director Good One PR

Z branżą mediów i marketingu jest związana od 20 lat. Przez ostatnich pięć pracowała na stanowisku copywriterki i dziennikarki w spółce medialnej Agora SA. Publikowała m.in. w "Wysokich Obcasach", "Logo" i "Wyborczej", odpowiadała również za koncepcje kreatywne dla wielu tytułów Agory. Wcześniej, pracując po stronie agencji (If Nation Group, Feno), przygotowywała kampanie dla marek takich, jak Electrolux, Durex, Jack Daniel’s, Wizz Air czy Haribo.

Malwina Pająk jest również publicystką i pisarką. Wydała powieści „Lukier” (Znak Literanova) i „Wstręt” (Wydawnictwo Otwarte).

Czytaj też: Kampania KOD "Wybory bez picu" z konkursem na historię związaną z wyborami

(AMS, 28.05.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.