Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Styczeń 13, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Papaya Films London producentem teledysku dla Shauna Farrugia

Reżyserem teledysku jest Slane, reprezentowany przez Papaya Films London reżyser, który współpracował z takimi artystami jak Foals, Bastille czy Disclosure (screen: YouTube/Shaun Farrugia)

"Dear God” to najnowszy singiel Shauna Farrugia, maltańskiego piosenkarza, reprezentowanego przez londyńską agencję Tileyrd Music. Za produkcję odpowiada Papaya Films London.

Reżyserem teledysku jest Slane, reprezentowany przez Papaya Films London reżyser, który współpracował z takimi artystami jak Foals, Bastille czy Disclosure. Slane ma za sobą projekt nominowany do nagrody UK Music Video Awards oraz nominację do nagrody Berlin Music Video Awards. Reżyser pracował również dla marek Spotify, Fender, Adidas, Nikon i Nike. Autorem zdjęć do klipu jest Jack Maddison.

Czytaj też: Kiwi.com startuje z pierwszą kampanią wizerunkową w Polsce

Obecnie za budowanie londyńskiego rostera twórców Papaya Films oraz jakość i oryginalność produkcji odpowiada creative producer – Pilar Muro.

(AMS, 13.01.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.