Dział: REKLAMA

Dodano: Lipiec 26, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Maria Mazurczak, Anita Kozłowska i Natalia Bugdoł w zespole produkcyjnym Papaya Films

Maria Mazurczak, Anita Kozłowska i Natalia Bugdoł w zespole Papaya Films (fot. materiały prasowe)

Maria Mazurczak, Anita Kozłowska i Natalia Bugdoł dołączyły do międzynarodowego zespołu produkcyjnego Papaya, którym kierują Tamara Cicic i Iwona Mnich.

Maria Mazurczak działa na rynku reklamowym od ponad 12 lat, a doświadczenie zdobywała m.in. w Film Produkcji i 247 x Radioactive. W ostatnich latach wyspecjalizowała się w produkcjach serwisowych dla klientów z USA, Wielkiej Brytanii, Japonii i Francji. 

Anita Kozłowska produkuje od 13 lat, ma również doświadczenie dziennikarskie. Pracowała wcześniej w agencjach reklamowych oraz domach produkcyjnych, m.in. w Film Produkcji.

Natalia Bugdoł była kierowniczką produkcji, współpracując z fotografami i zarządzając sesjami zdjęciowymi. W ostatnich latach odgrywała kluczową rolę w 247 x Radioactive.

(AMS, 26.07.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.