Temat: internet

Dział: INTERNET

Dodano: Sierpień 08, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

W Resecie Obywatelskim rusza program Mai Ruszpel o uzależnieniach

W programie nie zabraknie wątków dotyczących uzależnień XXI wieku, np. od seksu, gier komputerowych czy pracy (fot. materiały prasowe)

We wtorek o 21.00 w Resecie Obywatelskim zadebiutuje program "Psycho-Tropy" Mai Ruszpel.

Prowadząca będzie w swoich programach rozmawiać zarówno z ekspertami, jak i z samymi uzależnionymi. Będzie prezentować nowe formy terapii, inne od tradycyjnej terapii abstynencyjnej oraz rozwiązania z obszaru polityki zdrowotnej innych krajów europejskich.

Czytaj też: Aktywiści zapowiadają prywatny akt oskarżenia wobec Jarosława Jakimowicza z TVP

W programie nie zabraknie wątków dotyczących uzależnień XXI wieku, takich jak uzależnienie od seksu, gier komputerowych czy pracy. Nowe odcinki programu będą publikowane w każdy wtorek o 21.00. 

Maja Ruszpel jest terapeutką uzależnień i dziennikarką. Publikowała m.in. w "Dzienniku Gazecie Prawnej" i "Zwierciadle", współpracowała z radiem Tok FM.

Czytaj też: Skecz Neo-Nówki krytykujący PiS w końcu trafił na YouTube Polsatu

(BAE, 08.08.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.