Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Czerwiec 02, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Prezenter Michał Adamiuk odchodzi z redakcji News 24

Michał Adamiuk nadal będzie prowadził serwisy informacyjne w Radiu Zet (screen: YouTube/BBC Brit Polska)

Prezenter Michał Adamiuk odchodzi z kanału informacyjnego News 24 (Astro). To kolejna osoba, która zdecydowała się opuścić zespół stacji.

Adamiuk w News 24 był jednym z prezenterów. Programy prowadził od początku emisji kanału, czyli od marca. – Zdecydowałem się zakończyć współpracę ze stacją. Jestem w trakcie okresu wypowiedzenia – mówi Adamiuk.

Czytaj też: Najwięcej o Ukrainie mówią "Wiadomości" TVP, a najbardziej przychylne są "Fakty" TVN

Dziennikarz nadal będzie związany z Radiem Zet, w którym prowadzi serwisy informacyjne. 

Michał Adamiuk to kolejna osoba, która pożegnała się z News 24. Wcześniej ze stacji odeszli m.in. dziennikarze Grzegorz Jakubowski, Rafał Skórski i Marcin Antosiewicz. W połowie maja Jan Pawlicki, nowy redaktor naczelny stacji, uspokajał, że emisja News 24 jest niezagrożona, a odejścia to "naturalna rotacja" pracowników.

W środę informowaliśmy, że osiem osób z zajmującej się nieruchomościami spółki Gent Holding usłyszało zarzut udziału w gangu, a wśród nich są członkowie rady nadzorczej Astro, nadawcy kanału News 24 – zasiadający tam z ramienia inwestora, grupy Tier Investment. Spółka Astro podkreśla jednak, że jej finansowanie przez Tier Investment jest niezagrożone.

Czytaj też: Sekielski po nominacji na szefa "Newsweeka": RASP zagwarantował mi niezależność i swobodę

(MNIE, 02.06.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.