Dział: REKLAMA

Dodano: Marzec 18, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Digital eventy w ofercie agencji EL Padre

EL Padre oferuje m.in. przygotowanie i obsługę wydarzenia

W związku z kryzysem związanym z koronawirusem agencja eventowa EL Padre, wspólnie z firmą Transmisjelive, wprowadza do oferty możliwość realizacji wirtualnych eventów. Przygotowuje też ofertę e-sportową we współpracy z Fantasyexpo.

EL Padre oferuje m.in. przygotowanie i obsługę wydarzenia, interaktywne narzędzia eventowe, streaming i produkcję sygnału, który ma gwarantować partner projektu. Oferta obejmuje również ewidencję uczestników, a także hasłowany dostęp dla gości.

- Klienci pytają o transmisje z wydarzeń w modelu pay-per-view, transmisje dla grup roboczych, za hasłem lub po zalogowaniu - mówi Artur Kuszel, producent w Transmisjelive.

Ponadto we współpracy z agencją gamingową Fantasyexpo EL Padre chce proponować ofertę dedykowaną gamingowi, poprzez przygotowanie specjalnych formatów e-sportowych turniejów czy ligi.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(AMS, 18.03.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.