Wydanie: TRENDY E-COMMERCE 2021

HAVAS E-COMMERCE, HAVAS MEDIA GROUP

DOMINIK WAŁĘGA chief digital officer, JACEK CELIŃSKI head of Havas E-commerce

ROK POWSTANIA: 2020
SZEF: Jacek Celiński – head of Havas E-commerce, Dominik Wałęga – chief digital officer
LICZBA PRACOWNIKÓW: 20+

KONTAKT:

+48 22 444 08 88
[email protected]
[email protected]
pl.havas.com

ZAUFALI NAM:

• BAT
• Canal+
• Pracuj.pl
• Tatuum
• Wyjatkowyprezent.pl

OFERTA:

Havas E-commerce to nowe usługi w ramach grupy, uzupełniające kompetencje kreatywne (Havas Creative Group) i mediowe (Havas Media Group).

E-commerce to zarówno kanał komunikacji, jak i dynamicznie rosnący kanał sprzedaży. Dlatego poprzez nasze działania i rekomendacje staramy się oddziaływać i na konwersję (kontent), i na skalę biznesu (traffic). Doradzamy także w zakresie szeroko rozumianej strategii e-commerce i analityki.

SPECJALIZACJA:

• Tworzenie sprzedającego kontentu marek i produktów zarówno pod potrzeby DTC (własnego kanału sprzedaży), jak i marketplace’ów czy też e-retailerów: karty produktowe, basic i rich content, brand store’y.

• Planowanie i zakup mediów dla e-commerce w oparciu o modele efektywnościowe, realizowane na wszystkich etapach lejka zakupowego.

• Audyty UX w oparciu o analitykę ruchu i audyty obecności marek na platformach e-commerce.

AUTORSKIE ROZWIĄZANIA:

• Converged – platforma do gromadzenia danych użytkowników i zarządzania nimi. System zbiera 1st party data na podstawie danych z WWW, CRM czy z innych źródeł własnych klienta. Converged pozwala na łączenie danych 1st z danymi 3rd party (dane dostawców zewnętrznych). Dzięki insightom dotyczącym użytkowników możemy lepiej zrozumieć, kto dokonuje zakupu i dzięki temu lepiej targetować kampanie e-commerce. System jest zintegrowany z kluczowymi platformami zakupowymi DSP i pozwala na komunikację retargetingową w oparciu o dowolnie definiowane scenariusze komunikacji. Dodatkowo mamy również możliwość realizacji kampanii do prospektów na bazie danych 3rd party.

WSZECHSTRONNE WSPARCIE KLIENTA:

Agencja oferuje kompleksowe wsparcie z zakresu strategii komunikacji, planowania i zakupu mediów, tworzenia koncepcji kreatywnych, analityki oraz PR. Jesteśmy odziałem międzynarodowej grupy mediowej, oferującej klientom globalny zasięg (100+ rynków). Dzięki bliskiej współpracy z H Commerce i Havas Market – będącymi dwiema wyspecjalizowanymi jednostkami e-commerce w ramach sieci Havas – oferujemy stały, bieżący dostęp do wiedzy w tym szybko zmieniającym się środowisku.

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.