Agora z drugą odsłoną kampanii wizerunkowej "Mamy to". Efekt pozytywnych badań
Koncepcja kreatywna kampanii powstała we współpracy z agencją Open (fot. materiały prasowe)
Grupa Agora przygotowała drugą odsłonę kampanii wizerunkowej "Mamy to". To efekt ostatnich pozytywnych badań cross-mediowych Mediapanelu.
Agora ma w portfolio reklamę zewnętrzną (AMS), radio (Eurozet), prasę ("Gazeta Wyborcza"), portal horyzontalny (Gazeta.pl) oraz sieć kin Helios.
Czytaj też: Polskie i ukraińskie redakcje apelują o odpowiedzialność i dialog w obliczu kryzysu
Według cross-mediowego badania Mediapanel/Gemius w maju media Agory docierały do 14,8 mln realnych użytkowników w Polsce. Stąd decyzja o drugiej odsłonie kampanii wizerunkowej "Mamy to".
Koncepcja kreatywna kampanii powstała we współpracy z agencją Open. Za jej realizację odpowiada zespół komunikacji korporacyjnej Grupy Agora. Narratorem w reklamie jest Kamil Baleja z Radia Zet.
Czytaj też: Przykre słowo „ludobójstwo”. Media wpadły w pułapkę, relacjonując konflikt w Gazie
(PAR, 28.06.2026)










