Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Czerwiec 14, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Katarzyna Kazana i Anna Krzysiak zastąpią Grabowskiego i Muszyńskiego w zarządzie EssenceMediacom

Od lipca skład zarządu EssenceMediacom to: Joanna Okła (CEO agencji), Katarzyna Kazana, Anna Krzysiak oraz Tomasz Skowroński (fot. materiały prasowe)

W sierpniu Katarzyna Kazana i Anna Krzysiak dołączą do zarządu EssenceMediacom (GroupM), zastępując Stanisława Grabowskiego i Jana Muszyńskiego, którzy z końcem lipca odejdą z agencji.

Katarzyna Kazana i Anna Krzysiak są związane z EssenceMediacom od 2009 roku i odpowiadają za budowanie oraz utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami. W ostatnim czasie w roli managing partner tworzyły standardy współpracy z klientami, usprawniały procesy oraz zarządzały zespołami klienckimi.


Po dołączeniu do zarządu poszerzą odpowiedzialność o dodatkowe obszary. Kazana o współpracę w ramach grupy i usprawnienie procesów wewnętrznych, Krzysiak o działania w ramach obszaru HR. Od sierpnia pełny skład zarządu EssenceMediacom to: Joanna Okła (CEO agencji), Tomasz Skowroński, Anna Krzysiak oraz Katarzyna Kazana.

Tomasz Skowroński, chief client operations officer, będzie kontynuować dotychczasowe działania związane z tradingiem, zarządzaniem kontraktami i wybranymi zespołami klienckimi.

(KAP, 14.06.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.