Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Listopad 13, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

71 nominacji w konkursie Innovation. Chodzi o projekty w biznesie, komunikacji i mediach

Pełne listy nominowanych dostępne są na stronie konkursu: innovation.sar.org.pl

Spośród 153 zgłoszeń 33-osobowe jury wybrało 71 nominacji w konkursie Innovation organizowanym przez SAR, KTR, Innovation i Cannes Lions.

Jury – jak czytamy w komunikacie – doceniało przede wszystkim nieszablonowość rozwiązań, a głównym kryterium oceny była zmiana i potencjał jej oddziaływania w przyszłości. Obradom jury Innovation 2023 przewodniczyła Marta Życińska z Mastercard Europe, natomiast funkcję przewodniczących jury w kategoriach pełnili Sebastian Szaraniec, Żabka Polska (Innowacje w biznesie), Iwona Jarosińska-Opiela, BNP Paribas Bank Polska (Innowacje w komunikacji) oraz Rafał Madajczak, Gazeta.pl (Innowacje w mediach).

Czytaj też: 78 proc. Polaków uważa, że kampanie profrekwencyjne zachęciły ich do udziału w wyborach

Pełne listy nominowanych dostępne są na stronie konkursu: innovation.sar.org.pl. Uroczyste wręczenie głównych nagród zwycięzcom nastąpi 23 listopada podczas dwudniowej Konferencji Imagination Day w Warszawie (imaginationday.pl).

(MAT, 13.11.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.