Dział: INTERNET

Dodano: Październik 02, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Jakub Wątor odchodzi z serwisu Spider’s Web. Ma przejść do Grupy Iberion

Następca Jakuba Wątora w Magazynie Spider’s Web+ nie został jeszcze wybrany (fot. Paweł Wodzyński/East News)

Z serwisu Spider’s Web odchodzi Jakub Wątor, redaktor prowadzący w Magazynie Spider’s Web+. Wątor ma przejść do Grupy Iberion - ustalił nieoficjalnie "Presserwis".

Z naszych informacji wynika, że Jakub Wątor trafi do zespołu serwisu Goniec.pl, w którym pracować będą też przechodzący z Onetu Janusz Schwertner (jako naczelny serwisu Goniec.pl i dyrektor programowy Iberionu) i Mateusz Baczyński (jako dziennikarz i redaktor prowadzący działu śledczego Goniec.pl.

Polecamy: "Do końca uprawiać zawód, grając fair" - mówi nam Mirosław Żukowski, legendarny dziennikarz sportowy

Przemysław Pająk, właściciel redaktor naczelny Spider’s Web, wyjaśnia, że na razie nie wiadomo, kto zastąpi Jakuba Wątora. - Kuba zostaje z nami do końca listopada, mamy więc jeszcze nieco czasu - informuje Pająk.

Do zespołu Spider's Web Jakub Wątor dołączył w marcu 2021 roku. Magazynem Spider’s Web+ zaczął kierować w marcu 2023 roku po tym, jak z serwisu odeszła Sylwia Czubkowska.

Jakub Wątor od września 2018 do stycznia 2021 roku pracował w Wirtualnej Polsce jako redaktor naczelny obszaru technologie. Wcześniej przez dziewięć lat był dziennikarzem "Gazety Wyborczej", w której m.in. zakładał dział technologiczny.

(KOZ, 02.10.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.