Dział: RADIO

Dodano: Kwiecień 25, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Była szefowa radiowej Czwórki w Studiu Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia

Hanna Dołęgowska kierowała radiową Czwórką od lutego 2016 roku do marca 2024 (screen: YouTube.com/Czwórka)

Hanna Dołęgowska, która straciła stanowisko dyrektorki radiowej Czwórki, przeszła do Studia Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia - ustalił "Presserwis".

Hanna Dołęgowska ma przygotowywać reportaże na potrzeby anten publicznego radia. - Hania przyniosła wiele świetnych tematów i zaczynamy pracę - mówi Bartosz Panek, redaktor naczelny Studia Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia.

Hanna Dołęgowska kierowała radiową Czwórką od lutego 2016 roku do marca 2024. Wcześniej była szefową redakcji publicystyki i od 2004 roku prowadziła w stacji audycję "Co was kręci". Z Programem IV Polskiego Radia związana jest od 1992 roku. Zaczynała pracę jako reporterka, potem tworzyła m.in. programy "Deskorolka", "Bisowisko" i "Krajobrazy". W 2017 roku otrzymała Złoty Mikrofon.

Od kwietnia dyrektorką radiowej Czwórki jest Justyna Dżbik-Kluge.

(KOZ, 25.04.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.