Dział: INTERNET

Dodano: Kwiecień 25, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Krzysztof Stanowski ma zapłacić 15 tys. zł grzywny za złamanie zakazu wypowiadania się o Natalii Janoszek

Informację o grzywnie podała sama Natalia Janoszek (fot. Instagram.com/nataliajanoszek)

Krzysztof Stanowski został ukarany grzywną w wysokości 15 tys. zł za złamanie zakazu wypowiadania się o celebrytce Natalii Janoszek.

Przypomnijmy, że mimo sądowego zakazu Krzysztof Stanowski opublikował 30 lipca kolejny już film na temat Natalii Janoszek. Zarzucał jej, że zmyśliła swoją karierę w Bollywood, a polskim mediom promowanie aktorki, choć nie sprawdzono jej rzeczywistych dokonań. - Jeśli mam zostać za to ukarany, to chcę zostać za to ukarany. Trudno, widocznie takie muszą być tego konsekwencje - mówił przy okazji publikacji filmu Stanowski.

Czytaj też: Fundusz Ziobry płacił też mediom uchodzącym za niezależne. Ich szefowie reagują

W postanowieniu dotyczącym zakazu zaznaczono, że obowiązuje on Kanał Sportowy oraz profile na Facebooku, Instagramie, TikToku i Twitterze należące do Kanału Sportowego i Krzysztofa Stanowskiego oraz podmiotów, w których są wspólnikami.

O grzywnie poinformowała sama Janoszek, która opublikowała postanowienie sądu na swoim profilu na Instagramie. 15 tys. zł to najwyższy wymiar grzywny za złamanie sądowego zakazu wypowiedzi.

Krzysztof Stanowski w listopadzie odszedł z Kanału Sportowego, od początku lutego na YouTube prowadzi Kanał Zero.

(KAP, 25.04.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.