Temat: public relations

Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Sierpień 25, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Ruszył ostatni etap zgłoszeń na konkurs PR Wings organizowany przez SAPR

Ogłoszenie wyników nastąpi 8 listopada br. na gali w Warszawie (fot. materiały prasowe)

Od 25 sierpnia do 8 września trwa ostatni etap zgłoszeń prac do konkursu PR Wings organizowanego przez Stowarzyszenie Agencji Public Relations (SAPR).

Konkurs PR Wings ma na celu promowanie profesjonalnych, etycznych oraz wyróżniających się praktyk w zakresie public relations i komunikacji. Ma też na celu doskonalenie rynku usług PR w Polsce.

W konkursie mogą brać udział zarówno polskie firmy komercyjne i agencje zajmujące się komunikacją, jak i krajowe urzędy oraz instytucje publiczne, inne podmioty trzeciego sektora, pozarządowe i samorządowe, które przeprowadziły działania komunikacyjne w Polsce lub za granicą.

Czytaj też: Ewa Malecka dyrektorką CSR Auchan Retail Polska

Zgłoszone projekty oceni jury składające się z 60 niezależnych ekspertów. W każdej spośród dwunastu kategorii zostanie wyłoniony jeden zwycięski projekt. Rolę audytora w tegorocznej edycji konkursu ponownie przyjęła kancelaria Osborne Clarke.

W konkursie zostanie też przyznana Nagroda Specjalna SAPR – jednemu projektowi wybranemu spośród wszystkich zgłoszeń. Wyróżnienie to, stanowiące Grand Prix konkursu, zostanie przegłosowane w specjalnym trybie – poprzez werdykt jury specjalnego, składającego się z przedstawicieli agencji zrzeszonych w SAPR (po jednym jurorze z agencji członkowskiej).

Obrady jury będą trwać w okresie wrzesień-październik oraz październik-listopad, a ogłoszenie wyników nastąp 8 listopada br. podczas uroczystej gali, która odbędzie się w Warszawie.

Projekty można zgłaszać przez stronę Jury.prwings.pl. od 25 sierpnia do 8 września, opłata za każdy zgłoszony projekt wynosi 1290 zł.

Czytaj też: Historia Karola Bieleckiego, piłkarza który stracił oko, tematem reklamy Betclic Studios

(KAP, 25.08.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.