Temat: prasa

Dział: PRASA

Dodano: Luty 06, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Przemysław Szymańczyk nowym naczelnym "Dziennika Bałtyckiego"

Przemysław Szymańczyk był do tej pory redaktorem naczelnym "Głosu Dziennika Pomorza" (fot. materiały prasowe)

Przemysław Szymańczyk został nowym redaktorem naczelnym "Dziennika Bałtyckiego" (Polska Press). Do tej pory kierował redakcją "Głosu Dziennika Pomorza", również należącego do kontrolowanego przez PKN Orlen koncernu Polska Press.

Przemysław Szymańczyk do Polska Press trafił z Polskiego Radia Szczecin, którego był naczelnym od 2016 roku. Wcześniej pracował w TVN Warszawa i tygodniku "Nowy Kurier Szczecin". W "DB" zastąpił Artura Kiełbasińskiego, który odszedł realizować nowy projekt wideo w Orlenie.

Czytaj też: "Maile Dworczyka": Krzysztof M. Załuski alarmował, że Radio Gdańsk "stoi po stronie PO" i zlustrował dziennikarzy

Według danych PBC "Dziennik Bałtycki" sprzedawał średnio w III kwartale ubiegłego roku 5991 egz., "Głos Dziennik Pomorza" sprzedawał natomiast 6958 egz. dziennie.

(PAR, 06.02.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.