Dział: REKLAMA

Dodano: Styczeń 18, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Krystyna Czubówna i Andrzej Mleczko promują bezpieczeństwo na drogach

Za kreację kampanii odpowiada agencja Imago PR (fot. materiały prasowe)

Lektorka Krystyna Czubówna oraz znani rysownicy, m.in. Andrzej Mleczko, biorą udział w kampanii społecznej "Jazda bez czytanki" tworzonej przez  Stalexport Autostrada Małopolska SA, zarządcę autostrady A4 Katowice-Kraków.

Kampania prowadzona w radiu i w internecie, w tym w mediach społecznościowych, ma na celu zwiększenie świadomości zagrożeń, jakie niesie za sobą korzystanie ze smartfonów w trakcie prowadzenia pojazdów. Ilustracje do niej stworzyli znani artyści - oprócz Mleczki także Marta Frej, Andrzej Rysuje, Magda Danaj i Janek Koza. W spotach radiowych natomiast słychać głos Krystyny Czubówny. Na potrzeby kampanii powstała też specjalna strona Jazdabezczytanki.pl. 

Czytaj też: Nielsen: z globalnych platform streamingowych korzysta prawie 40 proc. Polaków


Kampanię stworzyła agencja Imago PR, która była też odpowiedzialna za zakup mediów wspólnie z działem marketingu SAM SA.

(KAP, 18.01.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.