Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Listopad 15, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Answear.com rusza z kampanią na 11 europejskich rynkach

W sezonie jesienno-zimowym marka Answear chce pokazać w humorystyczny i nieco abstrakcyjny sposób stylizacje, które można skomponować z produktów dostępnych w jej sklepie online (screen: YouTube/Feeders Agency)

Feeders Agency przygotowała kampanię Answear.com na 11 europejskich rynków.

W sezonie jesienno-zimowym marka Answear chce pokazać w humorystyczny i nieco abstrakcyjny sposób stylizacje, które można skomponować z produktów dostępnych w jej sklepie online. Dodatkowo w ramach kampanii został przygotowany spot promujący ofertę Magic Black Friday na Answear.com.

Czytaj też: Daniel Craig w reklamie polskiej wódki Belvedere. Tańczy i popija

Kampania obejmuje billboardy sponsorskie emitowane w telewizji na 10 europejskich rynkach (m.in. Polska, Rumunia, Czechy, Grecja, Cypr, Węgry), kampanię digital video na 11 rynkach oraz nośniki DOOH w największych miastach Polski, Chorwacji i Słowenii.

Za koncepcje kreatywne spotów odpowiada Feeders Agency. Produkcja została zrealizowana przez Warsaw Production z reżyserką Dominiką Podczaską. Postprodukcję obrazu i dźwięku zrealizowało studio Locomotive.

Czytaj też: TVP udostępniła reklamodawcom dodatkowy czas po meczach Polaków w Katarze

(AMS, 15.11.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.