Temat: prasa

Dział: PRASA

Dodano: Listopad 02, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Wydawnictwo Kanału Sportowego przygotowało wydanie specjalne na mundial

Wydawnictwo Kanału Sportowego tworzą dziennikarze sportowi: Mateusz Borek, Michał Pol, Tomasz Smokowski i Krzysztof Stanowski (screen: kiosk.kanalsportowy.pl)

Wydawnictwo Kanału Sportowego przygotowało „Przewodnik Sportowy” – wydanie specjalne poświęcone mundialowi w Katarze. To trzecia publikacja wydana przez twórców popularnego kanału na YouTube.

„Przewodnik Sportowy” liczy 400 stron i kosztuje 49,90 zł. Jak informował na Twitterze Krzysztof Stanowski, współzałożyciel Kanału Sportowego, wydanie sprzedało się już w ponad 15,8 tys. egz.

Czytaj też: Kierownictwo Onetu zablokowało wywiad swoich dziennikarzy w Kanale Sportowym

Teksty do numeru przygotowali polscy i zagraniczni dziennikarze. Publikację nadzorowali Mateusz Borek, Michał Pol, Tomasz Smokowski i Krzysztof Stanowski.

Utworzone na początku maja Wydawnictwo Kanału Sportowego ma już na koncie dwa numery "Kwartalnika Sportowego" – premierowy numer ukazał się w połowie maja. W maju i czerwcu w e-sklepie Kanału Sportowego sprzedawano również dwie książki z felietonami Pawła Zarzecznego, zmarłego w 2017 roku dziennikarza, który w ostatnich latach życia współpracował z należącym do Krzysztofa Stanowskiego portalem Weszlo.com.

Kanał Sportowy działa na YouTube od wiosny 2020 roku i ma 911 tys. subskrybentów.

Czytaj też: Odeszło wielu znakomitych dziennikarzy. Ich materiały pozostaną z nami na zawsze

(MZD, 02.11.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.