Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Maj 12, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Koncert "Chwała Ukrainie" zlecony przez BGK kosztował 6,9 mln zł

Darczyńcy przekazali już 55,8 mln zł na konto pomocowe prowadzone w BGK (fot. materiały prasowe)

Koncert "Chwała Ukrainie. Dzisiaj Ukraina jest kobietą”, którego organizatorami byli agencja marketingowa BeSpoke i Bank Gospodarstwa Krajowego (BGK), kosztował 6,9 mln zł.

Wydarzenie, które odbyło się 25 kwietnia w Warszawie, sfinansował BGK. W przetargu wybrana została agencja BeSpoke, która była odpowiedzialna za organizację i koordynację koncertu. Celem wydarzenia była promocja działań banku, w tym prowadzenia specjalnego konta na pomoc dla Ukrainy i jej mieszkańców. Do 9 maja udało się na nim zebrać 55,8 mln zł.

Czytaj też: Internauci zarzucają Lidlowi wykorzystywanie ukraińskiej flagi do promocji

BeSpoke  przy organizacji współpracowała z firmą WorldMusic, która była odpowiedzialna za zapewnienie występu artystów - m.in. Małgorzaty Kożuchowskiej, Justyny Steczkowskiej, Andrzeja Piasecznego.

Wydarzenie było transmitowane w kanale Ukraina 24, a 7 maja pokazano je w TVP 2. Zapowiedziano również retransmisje na kanałach TVP Polonia, TVP Kultura, TVP Kultura 2 i Polsacie.

Czytaj też: Kampania staników Adidasa zablokowana w Wielkiej Brytanii

(KAP, 12.05.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.