Dział: REKLAMA

Dodano: Maj 20, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Molecular Worldwide i Media Direction OMD wygrały przetarg Mlekpolu

Za produkcję spotów odpowiedzialny jest dom produkcyjny Neverest. Filmy reżyserował Mikołaj Sadowski, a zdjęcia do kampanii wykonał Krystian Szczęsny. Nad całością ze strony Mlekpolu czuwa brand manager marki Łaciate Katarzyna Skrodzka

Agencje Molecular Worldwide i Media Direction OMD po wygraniu przetargu rozpoczynają długoterminową współpracę z firmą Mlekpol i wprowadzają w życie nową strategię dla serków śmietankowych Łaciaty.

Współpraca z Molecular Worldwide obejmuje wsparcie strategiczne i komunikacyjne całego portfolio serków śmietankowych Łaciatych. Planowaniem i zakupem mediów zajmie się agencja Media Direction OMD. Planowane są emisje w kanałach telewizji, mediów społecznościowych, na platformach wideo. Pojawią się też konkursy, nowe przepisy.

Nowa strategia "Na każdą okazję” podkreślać ma uniwersalny smak śmietankowych serków do smarowania Łaciaty. Producent liczy na to, że kampania pozwoli zwiększyć częstotliwość konsumpcji serka i otworzy konsumentów na próbowanie Łaciatego w nowych okazjach i z różnymi składnikami.

Pierwszy wspólny projekt Mlekpolu i Molecular Worldwide to kampania w social mediach, wprowadzająca na rynek nowy smak Burak z Chrzanem - działania będą opierać się na kreatywnym podejściu do motywu krowich łat, które zdobią opakowania produktu.

Za produkcję spotów odpowiedzialny jest dom produkcyjny Neverest. Filmy reżyserował Mikołaj Sadowski, a zdjęcia do kampanii wykonał Krystian Szczęsny. Nad całością ze strony Mlekpolu czuwa brand manager marki Łaciate Katarzyna Skrodzka.

(AMS, 20.05.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.