Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Kwiecień 04, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

W dentsu Polska powstała sieć pracownicza dentsu Proud, skupiona wokół LGBTQ+

W Polsce do sieci dentsu Proud należy 15 osób (fot. materiały prasowe)

W dentsu Polska powstała sieć pracownicza, skupiona wokół osób identyfikujących się jako LGBTQ+ oraz osób sojuszniczych.

Celem sieci pracowniczej ma być współtworzenie bezpiecznego i przyjaznego miejsca pracy, wspieranie klientów w aktywnościach na rzecz społeczności LGBTQ+ oraz wspólne działania na rzecz widoczności postulatów tej społeczności i inspirowanie innych do budowania bardziej równościowego społeczeństwa. Działania sieci mają skupiać się na zwiększaniu świadomości i edukacji równościowej w zakresie LGBTQ+ oraz współtworzeniu kampanii i produktów, które będą wpisywać się w szeroko rozumianą inkluzywność i budowanie bardziej sprawiedliwego społeczeństwa.

Czytaj też: "Zapach grzechu LGBT" w kampanii Grupy Stonewall. Odpowiedź na słowa abp. Wojdy

Dentsu Proud ma organizować spotkania i aktywności wspierające kształtowanie kultury równościowej oraz angażowanie osób sojuszniczych we wspólne działania.

Polska jest trzecim krajem w regionie EMEA dentsu, gdzie powstała sieć pracownicza LQBTQ+. Obecnie do sieci należy 15 osób. Powstanie dentsu Proud w Polsce jest częścią realizacji strategii DEI w dentsu Polska i regionie CEE. Rolę chair objęła Mania Kostrzewska, DEI director w dentsu CEE, a co-chair Marcin Świejkowski, senior strategist w Denstu Creative. Rzeczniczką sieci została Anna Tokarek, która odpowiada za komunikację zewnętrzną dentsu Polska.

Czytaj też: CPK opóźnia przetarg dotyczący audytu działań marketingowych i PR spółki

(AMS, 04.04.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.