Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Kwiecień 03, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Orange startuje z kampanią wykorzystującą globalny format komunikacyjny marki

W stworzeniu, produkcji oraz realizacji kampanii Orange wspiera agencja Leo Burnett (screen: YouTube/Orange Polska)

Z początkiem kwietnia wystartowała w Polsce kampania wizerunkowa Orange, wpisująca się w nowy, globalny format komunikacyjny marki: "Orange tu jest".

Wielokanałowa kampania pojawi się w telewizji, na OOH, w social mediach i digitalu.

Czytaj też: CPK opóźnia przetarg dotyczący audytu działań marketingowych i PR spółki

– Motywem przewodnim kampanii są ludzie w kontekście różnorodności ich potrzeb i znaczenia dostępu do internetu. Tym, co ich łączy, to jakość sieci, na której można polegać. Wraz z kampanią wizerunkową emitowane będą spoty produktowe promujące Orange Światłowód oraz usługi mobilne z technologią 5G. W formatach outdoorowych zobaczymy pracowników zajmujących się obsługą klientów w salonach – mówi Paweł Patkowski, dyrektor Marki i Komunikacji Marketingowej Orange Polska.

W stworzeniu, produkcji oraz realizacji kampanii Orange wspiera agencja Leo Burnett. Produkcją zajęła się Film Produkcja, a postprodukcją Studio Orka. Udźwiękowienie zrealizował Lunapark. Filmy wyreżyserował Marcin Filipek. Za planowanie oraz zakup mediów odpowiada Value Media, a za działania w social mediach Follow Agency.

Czytaj też: "Zapach grzechu LGBT" w kampanii Grupy Stonewall. Odpowiedź na słowa abp. Wojdy

(AMS, 03.04.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.