Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Kwiecień 03, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Dorota Wysocka-Schnepf, Justyna Dobrosz-Oracz i Marek Czyż prowadzącymi "Pytanie dnia" w TVP Info

Jedną z prowadzących "Pytanie dnia" jest Dorota Wysocka-Schnepf (screen: Tvp.pl)

2 kwietnia TVP Info i TVP 1 wprowadziły do oferty program publicystyczny "Pytanie dnia".

Zastąpił on "Gościa 19.30". Nowy program prowadzą na zmianę: Dorota Wysocka-Schnepf, Marek Czyż i Justyna Dobrosz-Oracz.

Wysocka-Schnepf odeszła z "Gazety Wyborczej"

Czyż jest też gospodarzem "Bez retuszu" w TVP Info i serwisu "19.30". Justyna Dobrosz-Oracz prowadzi programy publicystyczne TVP Info (pod koniec stycznia odeszła z "Gazety Wyborczej"), a Dorota Wysocka-Schnepf od lutego w kanale informacyjnym TVP prowadzi program "Rozmowy niesymetryczne".

Czytaj też: Monika Borkowska, Maria Przełomiec i Łukasz Sobolewski nie pracują już w TVP

Jak podał portal Wirtualne Media, Wysocka-Schnepf odeszła właśnie z "Gazety Wyborczej", w której pracowała dotychczas równolegle z TVP Info. Z "Gazetą Wyborczą" była związana od 2016 roku. Została tam zatrudniona po tym, jak zwolniono ją z TVP, nad którą kontrolę przejęło Prawo i Sprawiedliwość.

Z kolei "Gościa 19.30" (taka nazwa widniała w programie tv i serwisie TVP VOD, ale w czołówce używano innej – "Publicystyka TVP Info") prowadzili gospodarze "19.30": Joanna Dunikowska-Paź, Monika Sawka, Zbigniew Łuczyński i Marek Czyż.

"Pytanie dnia" można oglądać w dni powszednie po serwisie "19.30", czyli ok. 19.55 w całości w TVP Info, a w części też w TVP 1, TVP Polonia i TVP Wilno.

Czytaj też: Program III z nową ramówką. Serwisów w Trójce nie będą przedstawiać już Kozińska i Jarek

(MNIE, 03.04.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.