Dział: INTERNET

Dodano: Marzec 22, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Bukmacher przyjmuje zakłady, jak zakończy się spór Krzysztofa Stanowskiego z "Gazetą Wyborczą"

Betfan przyjmuje takie zakłady na wynik pojedynku Stanowskiego z "Gazetą Wyborczą" (screen: Betfan.pl)

Bukmacher internetowy Betfan korzysta z zainteresowania użytkowników mediów społecznościowym sporem Krzysztofa Stanowskiego z "Gazetą Wyborczą" i przyjmuje zakłady na ostateczny wynik tego pojedynku. Najwyższy kurs jest na opcję, że Stanowski zostanie naczelnym "GW".

Krzysztof Stanowski w długim wideo na Kanale Zero w YouTube omówił błędy i manipulacje, jakich dopatrzył się w artykule na swój temat, opublikowanym w "GW" i na Wyborcza.pl. Następnie na portalu gazety odpowiedział mu współautor tekstu Piotr Głuchowski, co tylko zwiększyło w mediach społecznościowych falę krytyki wobec jego reportażu. I chociaż Roman Imielski, pierwszy wicenaczelny "GW", poinformował w środę "Presserwis", że redakcja kończy polemiki ze Stanowskim, to jednak następnego dnia na platformie X w obronie tekstu Głuchowskiego stanęła dziennikarka gazety Dominika Wielowieyska. Stanowski szybko skorzystał z okazji i skomentował jej wpis: "Bardzo dziękuję za waszą walkę. Trzeba będzie jeszcze coś nagrać". 

Na medialnym pojedynku Stanowski - Głuchowski chce zarobić bukmacher Betfan, który użytkownikom śledzącym w social mediach dyskusje na ten temat wyświetla reklamy ze specjalną ofertą. Firma do niedzieli 24 marca przyjmuje zakłady, jak ostatecznie skończy się spór. 

Czytaj też: Politycy Prawa i Sprawiedliwości wracają do programów TVP i Polskiego Radia

Według analityków Betfan bardziej prawdopodobne jest, że Piotr Głuchowski do końca roku pojawi się jako gość w Kanale Zero (za postawioną złotówkę można wygrać 3 zł) niż to, że "Gazeta Wyborcza" przeprosi Stanowskiego (kurs 3,5 zł). Bukmacher przyjmuje też zakłady, że do końca kwietnia Agora zwolni Głuchowskiego (kurs 5 zł) i że na Kanale Zero powstanie cykliczny program ośmieszający "GW" (kurs 5 zł). Jednak najwięcej Betfan wypłaci tym graczom, którzy trafnie obstawią, że Stanowski zostanie redaktorem naczelnym "GW". Jeżeli zdarzy się to do końca 2024 roku, to za każdy postawiony złoty będzie można zarobić prawie 10 zł.

(GK, 22.03.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.