Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Luty 27, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Dagmara Witek-Kuśmider w Creative LIAisons Global Coaching Academy 2024

Dagmara Witek-Kuśmider jest jurorką konkursów międzynarodowych i krajowych (fot. materiały prasowe)

Dagmara Witek-Kuśmider, chief creative officer Publicis Worldwide Poland, jest jedyną przedstawicielką polskiej branży reklamowej, która dołączyła do grona mentorów tegorocznej edycji wirtualnego programu Creative LIAisons Global Coaching Academy.

Uruchomiona przez London International Awards (LIA) w 2012 roku inicjatywa umożliwia młodym talentom z całego świata czerpanie wiedzy i doświadczenia od liderów branży podczas indywidualnych e-sesji z mentorami.

Czytaj też: Katarzyna Życińska prezeską Związku Firm PR. Pięć menedżerek w zarządzie

Dagmara Witek-Kuśmider jest jurorką konkursów międzynarodowych i krajowych. W ostatnich trzech latach zasiadała w gremiach Golden Drum, The Gerety Awards, Caples Awards, KTR (trzykrotnie), TikTok Awards i Young Creatives Cannes.

Była również mentorką w programie Biznes w kobiecych rękach – Sieć Przedsiębiorczych Kobiet. Niedawno została ambasadorką i przewodniczącą polskiej grupy jurorskiej The Gerety Awards 2024.

W 2023 roku wraz zespołem zdobyła 56 nagród, wyróżnień i tytułów, w tym 23 w konkursach międzynarodowych, m.in. Golden Drum, MIXX Europe, Effie Awards i Innovation.

Czytaj też: Andrzej Dalkowski dyrektorem marketingu InPost. Był też w Vision Express i Obi

(AMS, 27.02.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.