Temat: technologie

Dział: TECHNOLOGIE

Dodano: Listopad 07, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Mark Zuckerberg zerwał więzadła w kolanie. Nie będzie walki z Muskiem?

Mark Zuckerberg jest pasjonatem jiu-jitsu, ale tym razem trening skończył się dla niego fatalnie (screen: YouTube/AZH M.H.)

Założyciel Facebooka i dyrektor generalny Meta Platforms opublikował na Instagramie zdjęcie z opisem, z którego wynika, że podczas przygotowań do turnieju walk w jiu-jitsu doznał zerwania więzadeł przednich w kolanie.

Zdjęcie przedstawia Marka Zuckerberga leżącego na szpitalnym łóżku z zabandażowanym lewym kolanem i dopasowaną ortezą.

Czytaj też: Netflix z reklamami ma już 15 mln subskrypcji

W maju br. Zuckerberg ukończył swój pierwszy turniej w jiu-jitsu, w którym odniósł kilka zwycięstw. Kilka tygodni temu opublikował na Instagramie zdjęcia z posiniaczoną twarzą pisząc wtedy, że "sprawy trochę wymknęły się spod kontroli".

Pod koniec czerwca głośno było o rzekomo planowanej konfrontacji na ringu z Elonem Muskiem, właścicielem platformy X. Ostatecznie do walki nie doszło – i teraz jej zorganizowanie wydaje się być jeszcze mniej prawdopodobne.

Czytaj też: Szef HBO używał anonimowych kont na Twitterze, by komentować negatywne recenzje

(MAC, 07.11.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.