Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Listopad 07, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Karol Strasburger i jego żarty w kampanii promocyjnej x-komu. Co poniedziałek

Co poniedziałek x-kom opublikuje w mediach społecznościowych wideo ze Strasburgerem w roli głównej (screen: YouTube/x-kom)

Twarzą tegorocznej kampanii x-komu przygotowanej na Black Month jest Karol Strasburger.

Przez cztery tygodnie można kupować produkty x-komu w okazyjnych cenach, o czym informuje Karol Strasburger w kampanii pod hasłem „Promocje nie na żarty”. Marka chce pokazać, że promocje to nie tylko obniżki cen, ale też świetna zabawa. Co poniedziałek x-kom opublikuje w mediach społecznościowych (YouTube, Instagram, TikTok, X) wideo ze Strasburgerem w roli głównej. Poszczególne filmy z udziałem także jej pracowników będą odkrywać ofertę x-komu na Black Month.

Czytaj też: Apel Romów przed siedzibami Google, Mety i Netflixa. Nawoływanie do inkluzywności

Firma stworzyła także internetowy generator żartów w stylu Karola Strasburgera, który umieszczono na podstronie kampanii.

Za kampanię odpowiada wewnętrzny zespół kreacji x-kom, na czele którego stoi Kacper Kapsa, new media manager. W produkcji wsparcia udzieliło Reszty Nie Trzeba Studio.

Czytaj też: Mark Zuckerberg zerwał więzadła w kolanie. Nie będzie walki z Muskiem?

(AMS, 07.11.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.