Temat: public relations

Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Listopad 06, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Ranking PR CHECK 2023 w nowym magazynie „Press”. Pobierz dodatek

W rankingu PR CHECK 2023 wzięły udział 43 podmioty. Zestawienia agencji opierają się na dwóch wskaźnikach - przychodach oraz fee income. Ranking można pobrać bez opłat ze strony https://www.press.pl/pobierz/pr-check-2023

W najnowszym raporcie PR CHECK sprawdziliśmy, w jakiej kondycji są polskie agencje public relations po trudnym roku 2022. Jak poradziły sobie z rosnącymi kosztami prowadzenia działalności, jakie osiągały przychody i fee income, jakich nowych klientów zyskały i jakie przetasowania nastąpiły wśród firm.

W rankingu PR CHECK 2023 wzięły udział 43 podmioty. Zestawienia agencji opierają się na dwóch wskaźnikach – przychodach oraz fee income. Na podium w tym roku trafiły: Partner of Promotion, MSL Group, Hill + Knowlton Strategies oraz K+PR, a zaraz za nimi znalazła się 24/7 Communication.

Tutaj można pobrać dodatek PR Check 2023. Kliknij

PR CHECK jest kompleksowym przeglądem polskiej branży public relations, w którym poza danymi finansowymi możemy zapoznać się z prezentacjami wszystkich 43 agencji. Znalazły się w nich: informacje o zakresie usług świadczonych przez agencje, ich klientach, zdobytych nagrodach i sukcesach specjalnych.

A w tekście odredakcyjnym "Więcej optymizmu, ale nudno nie będzie" podsumowujemy miniony rok, stwierdzając m.in. "Po raz pierwszy od dawna branża PR mogła trochę odetchnąć: rynek komunikacyjny nieco się ustabilizował. Jednak mierzy się wciąż z wieloma wyzwaniami".

O tych wyzwaniach i szczegółowych wynikach PR CHECK 2023 można przeczytać tutaj (pobierz dodatek).

Ranking jest doskonałym przewodnikiem dla firm poszukujących agencji PR, a premierowo ukazał się w najnowszym wydaniu magazynu "Press".

(CP, 06.11.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.