Temat: technologie

Dział: TECHNOLOGIE

Dodano: Czerwiec 19, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Elon Musk zapowiada aplikację Twittera dla Smart TV. Chce rozwijać treści wideo

Elon Musk przedstawia kolejne pomysły na rozwój Twittera (fot. Wikimedia Commons/Courtesy Photo)

Elon Musk zapowiedział na Twitterze, że w planach firmy jest aplikacja wideo dla inteligentnych telewizorów, czyli Smart TV. Ta deklaracja wpisuje się w plany koncernu dotyczące rozwijania na platformie tego rodzaju treści.

W odpowiedzi na tweet sugerujący, że potrzebna jest aplikacja wideo na Twitterze, właściciel serwisu odpowiedział: "Nadchodzi".

Czytaj też: Wydawcy muzyki domagają się od Twittera 250 mln dol. odszkodowania

Nowa dyrektorka generalna Linda Yaccarino i Musk w prezentacji dla inwestorów przedstawili plany Twittera dotyczące skupienia się na partnerstwach wideo, twórców i celach handlowych.

Były prezenter Fox News, Tucker Carlson, uruchomił na początku tego miesiąca nowy program na platformie o nazwie "Tucker on Twitter". Rządzący platformą liczą na sprzedaż reklam i przyciągnięcie sponsorów wraz z filmami Carlsona i innych twórców treści.

Czytaj też: Tucker Carlson zadebiutował ze swoim programem na Twitterze. Obwinia Ukrainę

(MAC, 19.06.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.