Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Kwiecień 11, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Raper Jakub z Ciechanowa młodszym specjalistą ds. Ż

Jakub z Ciechanowa w ramach nowych obowiązków będzie odpowiadał za linię bezalkoholowych piw smakowych Żywca (fot. materiały prasowe)

Grupa Żywiec do kampanii flagowej marki zatrudniła Jakuba z Ciechanowa, czyli Kubę Grabowskiego – rapera, piosenkarza, autora tekstów. Jako Młodszy Specjalista ds. Ż będzie wdrażał strategię promocyjną, zachęcając do "Cho na Ż".

Wszystko zaczęło się od wiralowego ogłoszenia o pracę. Okazało się, że Żywiec poszukuje młodszego specjalisty ds. Ż. W tym samym czasie Jakub z Ciechanowa postanowił poszukać nowej zawodowej drogi i odpowiedział na ogłoszenie. Jego aplikacja została doceniona – został zatrudniony.

Czytaj też: "Cho na Ż" – rusza nowa platforma komunikacyjna marki Żywiec

W ramach swoich obowiązków będzie odpowiadał za nową linię bezalkoholowych piw smakowych Żywca: Żywiec Lemonż z nutą Cola 0,0%, Żywiec Grejpfruż z nutą Acai 0,0% oraz Żywiec Tropikaż z nutą Imbiru 0,0%.

Młodszy specjalista ds. Ż wyruszy w Polskę, by popróbować nowych smaków w nowym towarzystwie. Jego przygody można śledzić w mediach społecznościowych Jakuba oraz w kanałach marki Żywiec.

Autorami kampanii są 2012 Agency oraz agencja Feeders. Kampanię zaplanował i kupił Starcom. Działania PR prowadzi agencja Hope.

Czytaj też: Nowa kampania reklamowa Blika wykorzystuje ChatGPT

(AMS, 11.04.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.