Dział: REKLAMA

Dodano: Kwiecień 06, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Małgorzata Socha ambasadorką Notino w Polsce

Strony nie podają, na jaki okres została podpisana umowa z aktorką (fot. materiały prasowe)

Aktorka Małgorzata Socha została ambasadorką czeskiego producenta kosmetyków Notino i pojawi się w nowej kampanii marki, która wystartuje 10 kwietnia.

Socha przez najbliższe miesiące będzie wspierała markę w działaniach promocyjnych, wcielając się w rolę pierwszej polskiej ambasadorki czeskiego giganta branży kosmetycznej. Celem kampanii jest budowanie świadomości marki, promowanie jej produktów oraz usług.

W ramach kampanii powstał spot reklamowy, który został nagrany w czeskiej Pradze. Wideo będzie emitowane w telewizji oraz serwisie YouTube. W ramach kampanii planowane są także działania obejmujące digital i influencer marketing. Za kreację powstałą na podstawie pomysłu Notino odpowiada agencja Visual Crafters, komunikację PR poprowadzi Ogilvy Polska, a działania mediowe - dom mediowy Publicis.

(KAP, 06.04.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.