Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Styczeń 30, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Kamil Bolek i Piotr Bombol odchodzą z LTTM. Grupa powołuje nową strukturę zarządzającą

Bolek i Bombol byli związani z grupą od 2019 roku (fot. materiały prasowe)

Grupa LTTM powołała nową strukturę zarządzającą – executive committee (zarząd operacyjny), w której skład wchodzi sześcioro liderów.

Jednocześnie o odejściu z LTTM zdecydowało dwóch członków dotychczasowego zarządu: Kamil Bolek (CMO) i Piotr Bombol (CSO Gameset), obaj związani z grupą od momentu jej stworzenia w 2019 roku.

Czytaj też: Klub Agencji Eventowych SAR wybrał nowy zarząd

Kamil Bolek pracował w należącej obecnie do grupy LTTM spółce LifeTube od 2014 roku. Po połączeniu spółek TalentMedia, Gameset i LifeTube w grupę LTTM, odpowiadał za jej komunikację i wizerunek wszystkich marek spółki.

W rozmowie z "Presserwisem" Bolek wyjaśnia, że w najbliższym czasie chciałby się skupić na własnych projektach i nie będzie związany bezpośrednio z jedną agencją.

Piotr Bombol jest jednym z założycieli agencji gaming marketingu Gameset, która powstała w 2017 roku. Od momentu fuzji z LTTM w 2020 roku zasiadał w zarządzie Grupy oraz pełnił funkcję chief strategy officer w Gameset. Od tamtego czasu jest również udziałowcem w LTTM. Nie informuje o swoich następnych krokach w branży.

Czytaj też: Rynek reklamowy urósł w 2022 roku o prawie 5 proc. Aflofarm najważniejszym reklamodawcą

Członkami zarządu operacyjnego są: Martyna Adamus, talents management director, Magda Talma, sales director, Marcin Pyć, head of network management, Sylwia Kowalska-Haupka, finance director, Olga Podzińska, HR business partner, oraz Michał Dębski, international development director.

LTTM działa w obszarze influencer marketingu.

Czytaj też: Inluencerzy uczą influencingu w akcji promocyjnej Alior Banku

(KAP, 30.01.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.