Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Styczeń 23, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Polmed we współpracy z AD HOC rozpoczyna kampanię "Leczymy kompleksy"

Celem kampanii jest wykazanie konieczności zadbania o zdrowie (screen: YouTube/Centrum Medyczne POLMED)

Polmed, firma oferująca opiekę medyczną, rozpoczyna kampanię społeczną "Leczymy kompleksy", mającą zwracać uwagę na problem niewykonywania badań profilaktycznych oraz niechęć Polaków do regularnej troski o zdrowie.

Firma chce przełamać tabu związane z obawami i negatywnym nastawieniem pacjentów do wizyt u lekarzy specjalistów. Celem kampanii jest wykazanie konieczności zadbania o zdrowie i uświadomienie problemu wynajdywania wymówek, aby odłożyć wizytę na dalszy plan.

Czytaj też: Specjaliści od public relations obawiają się kryzysów wywołanych przez fake newsy

Polmed przygotował serię krótkich spotów wideo, podejmujących w sposób humorystyczny tematykę związaną z wizytami u lekarza, podejściem do chorób na różnych ich etapach oraz kompleksami towarzyszącymi badaniom. Do współpracy przy projekcie marka zaprosiła improwizacyjną grupę teatralno-komediową AD HOC, która  wystawia spektakle tworzone na scenie na żywo, bez scenariusza, oparte na sugestii publiczności i wyobraźni twórców.

Odcinki serii powstałe w ramach akcji "Leczymy kompleksy" będą pojawiać się regularnie w okresie od stycznia do czerwca 2023 zarówno na YouTube, jak i w social mediach marki Polmed. Za koncepcję i realizację projektu odpowiada agencja Cyrek Digital.

Polmed jest ogólnopolskim operatorem prywatnej opieki medycznej. Spółki grupy obsługują ponad 800 tys. pacjentów oraz ponad 3500 firm i instytucji. Współpracują z większością działających w Polsce firm ubezpieczeniowych oraz realizują kontrakty z NFZ.

Czytaj też: GroupM Poland po raz trzeci z tytułem Top Employer

(AMS, 23.01.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.