Temat: programy telewizyjne

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Styczeń 13, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Edyta Zając gospodynią "True Love" w TVN Siedem. Emisja od 27 lutego

Prowadzony przez Edytę Zając program zadebiutuje 27 lutego (fot. materiały prasowe)

Edyta Zając poprowadzi w TVN Siedem nowy reality show "True Love" realizowany w Kolumbii. Zdjęcia do programu już się rozpoczęły.

W programie na karaibskim wybrzeżu zamieszka dziesięcioro singli, którzy chcą znaleźć swoje drugie połówki. W trakcie wakacyjnego pobytu uczestnicy będą randkować, nawiązywać relacje, a podczas ceremonii prawdy zostaną poddani testowi. Wykrywacz kłamstw oceni, czy ich odpowiedzi są szczere. Informacje te pomogą zweryfikować, kto blefuje, a kto faktycznie angażuje się w związek. W programie mają się również pojawiać nowi gracze.

Czytaj też: Michał Kempa nie będzie już prowadzącym "Mam talent" w TVN

"Chcieliśmy zaskoczyć widzów czymś świeżym, niekonwencjonalnym. I taki właśnie jest pomysł użycia wariografu w randkowym show" – mówi Katarzyna Mazurkiewicz, dyrektorka programowa TVN Siedem i TVN Fabuła.

Program "True Love" oparty jest na formacie stworzonym przez Warner Bros. Discovery. Polską wersję produkuje firma Golden Media Polska. Nabór do pierwszej edycji trwa. Reality show oglądać będzie można od 27 lutego w TVN Siedem i Playerze. O tym, że Edyta Zając może poprowadzić produkcję, pisaliśmy już w "Presserwisie". 

Podobną produkcję – "Love Never Lies Polska" – od 25 stycznia będzie udostępniał Netflix. W programie sześć par wystawi swoją miłość na próbę, zamieszkując razem w willi, gdzie przez kilka tygodni ich prawdomówność będzie sprawdzana przez wykrywacz kłamstw. Prowadzącą będzie aktorka Maja Bohosiewicz. Za produkcję programu odpowiada Fremantle.

Czytaj też: Maciej Rock współprowadzącym "Twoja twarz brzmi znajomo" w Polsacie

(KOZ, 13.01.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.