Dział: TELEWIZJA

Dodano: Styczeń 12, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Michał Kempa nie będzie już prowadzącym "Mam talent" w TVN

Michał Kempa program prowadził razem z Marcinem Prokopem (fot. materiały prasowe)

Komik Michał Kempa nie będzie już prowadził talent show "Mam talent" w TVN.

"Zatem. Jestem rocznik 88, jestem w miarę dobrego zdrowia i mam predyspozycje. Rokuję. Starczy. A Talent Show niech prowadzą Ci, co się na tym znają. To już se tam Marcin (drugi z prowadzących Marcin Prokop - przyp. red.) niech wybierze" - napisał Kempa w mediach społecznościowych.

Wcześniej swoją decyzję Kempa ogłosił też w opublikowanym we wtorek wywiadzie dla Natemat.pl.

Z naszych informacji wynika, że Michał Kempa najpierw powiadomił stację o rezygnacji z prowadzenia programu. Dopiero później upublicznił decyzję.

Jak ustaliliśmy, TVN jeszcze nie zdecydował, czy kolejną edycję "Mam talent" pokaże jesienią, czy może dopiero w 2024 roku.

Michał Kempa z programem był związany od dwóch edycji. W roli współgospodarza zastąpił Szymona Hołownię, który postawił na karierę polityczną. Kempa jest też komentatorem w "Szkle kontaktowym" w TVN 24.

Według Nielsen Media 14. edycja programu rozrywkowego "Mam talent" jesienią 2022 przyciągała do TVN średnio 1,61 mln widzów - o ok. 250 tys. mniej, niż 13. rok wcześniej.

(MNIE, 12.01.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.