Dział: RADIO

Dodano: Styczeń 05, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Muzo.fm przenosi się z biurowca Blue Point do siedziby Grupy ZPR Media

Obecnie Muzo.fm nadaje ze studia w biurowcu Blue Point (screen YouTube.com/Muzo TV)

Od poniedziałku program radia Muzo.fm realizowany będzie ze studia w siedzibie Grupy ZPR Media, która przejmuje rozgłośnię od Telewizji Polsat - dowiedział się "Presserwis".

Przeprowadzkę potwierdza nam Zbigniew Frączek, szef programowy Muzo.fm i Eski Rock. Dziś Muzo.fm nadaje ze studia w biurowcu Blue Point przy al. Stanów Zjednoczonych - zarządza nim spółka Polskie Nieruchomości (jej udziałowcem jest Tobias Solorz)

Pod koniec października 2022 roku Telewizja Polsat i Grupa ZPR Media zawarły porozumienie dotyczące sprzedaży udziałów Muzo.fm. Transakcja ma być sfinalizowana w pierwszym kwartale 2023 roku, ale już od listopada Grupa ZPR Media odpowiada za program Muzo.fm, a szefem programowym został Zbigniew Frączek, kierujący Eską Rock.

Ponadto od stycznia 2023 roku Grupa Radiowa Time (część Grupy ZPR Media) przejęła od Polsat Media obsługę reklamową ponadregionalnego Radia Muzo.fm. Po uzyskaniu zgody Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji Muzo.fm zmieni nazwę na Eska Rock.

Jak informowaliśmy, z radia Muzo.fm odchodzi Radosław Nałęcz, ostatnio współprowadzący poranny program "Strażnicy świtu". Na antenie będzie pojawiać się tylko do końca tygodnia. - Ze względu na rezygnację Radka Nałęcza będziemy wraz z Arkiem Frąckowiakiem (zastępca dyrektora Muzo.fm - przyp. red.) pracować nad ostateczną obsadą pasm i nad docelową ramówką - informuje Zbigniew Frączek.

Z Muzo.fm rozstaje się także serwisantka Aleksandra Żaczek-Świstak. Wcześniej ze stacją pożegnali się Marcin Bisiorek, Anna Nowaczyk, Jarosław Wendrowski, Kamil Olszewski i Przemysław Jaworski.

(KOZ, 05.01.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.